Donderdag 20 november hadden we een leuke avond. Een ALV die 10 minuten duurde (ja, de kortste ALV in de historie van Maastricht), we hebben een nieuwe secretaris én Maxim Hollands domineerde het snelschaken.
In de ALV werd het bestuur decharge verleend. De financiële stukken waren inmiddels gecontroleerd door de kascontrolecommissie, bestaande uit Jack van den Akker en Jasper Zilverberg. En daarmee konden we als bestuur door! Echter we hebben natuurlijk nog een gat op te vullen in het bestuur. Daartoe was Roel Wiche bereid (hieronder zichtbaar in de Frank Clevers Memorial). Roel zal zich later nog even voorstellen. Het bestuur is daarmee weer compleet.
Daarna gingen we snelschaken. Dat gaat altijd bij de een wat beter dan bij de ander. Toch is het wel bijzonder dat iemand 11 uit 11 scoort. En ook dat die speler niet Michal of Jelmer heette. Het was supersnelle Maxim! Hij was ziek geweest (of zoals ie zelf grapt: “nog altijd deed zijn hoofd het niet helemaal”) en was iedereen donderdag de baas. En geweldig resultaat!

