Blitz Competitie 2023-24

De blitz competitie van Schaakvereniging Maastricht wordt gespeeld over twee avonden van 11 ronden Zwitsers, met een tijdscontrole van 3m + 2s/m. De eerste avond waren de meest in het oog springende deelnemers Michal (als clubkampioen en hoogst gerate speler), Hans (regerend blitzkampioen) en de teruggekeerde Redzep. Michal scoorde een verbluffende 10 uit 10 en had in de laatste ronde aan een halfje genoeg om zich te verzekeren van de koppositie. Redzep scoorde ook 10 winstpartijen, maar verloor van Michal. Echter is het halfje wat de twee kanonnen scheidt natuurlijk geen groot verschil met nog een hele blitzavond te gaan. Hans was erg moe en had het lastig, en als voormalig blitzkampioen en nummer 2 van vorig jaar probeerde ik ook bij te blijven, maar kon niet voorkomen dat het gat naar de twee koplopers groeide en groeide. Jeugdtalent Pranav streefde Hans en mij zelfs voorbij met een keurige 8 uit 11. Maar wellicht openen er voor ons drieën nog mogelijkheden, mocht Michal of Redzep verhinderd blijken op de tweede blitzavond, die gepland staat op 4 april. This is not over!

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

Download [9.46 KB]

Wil je onze jeugd steunen?

Neem een veld op ons schaakbord!

Wil je ons steunen? De bijdrage zetten we in voor onze jeugd, met name de jeugdopleiding.
Voor 10 euro per jaar kun je een veld op ons schaakbord bezetten met daarop je naam, foto of (bedrijfs-)logo.
Wil je midden op het bord? Neem dan een van de centrumvelden (d4, e4, d5 en e5) á 25 euro per jaar.

Stuur een mail naar schaakverenigingmaastricht en we nemen contact op.

Winkel online, sponsor gratis de vereniging!

Online bestellen of boeken bij webwinkels als Bol, Coolblue, Thuisbezorgd, Zalando of Booking.com?
Klik altijd eerst op het logo hierboven om via SponsorKliks naar zo’n webshop te gaan. Of gebruik de SponsorKliks app.
Zo verdient u geld voor de vereniging met elke online aankoop – zonder dat het u ook maar iets extra kost!