Winter Rapid gaat toch door: ONLINE – Vanavond 23 november en 30 november

In tegenstelling tot eerdere berichten gaat het rapidtoernooi dat vanavond begint, door. We doen dit volledig ONLINE. Het toernooi wordt over twee speelavoden gespeeld, namelijk vanavond 23 november en volgende week dinsdag 30 november.

Reden hiervoor is dat we op dinsdagen zo min mogelijk bewegingen willen, waarbij onze oudere leden in contact komen met jeugd. Het coronavirus gaat momenteel rond bij kinderen en onze ouderen, worden na verloop van tijd steeds kwetsbaarder. Daarbij komt dat de bar gesloten is. Bovendien kunnen we met een online toernooi ook andere spelers van andere verenigingen bedienen, die veelal helemaal niet kunnen spelen doordat hun speelruimte gesloten is.

Je hoeft niet alle ronden te spelen. Er zijn geen kosten aan verbonden – ook niet voor niet-leden.

Meld je aan

Contrary to previous reports, the rapid tournament that starts tonight will be played. It will be ONLINE only. The tournament will be played over two evenings, namely tonight November 23 and next Tuesday November 30.

The reason for this is that we want as few movements as possible on Tuesdays, where our older members come into contact with youth. The coronavirus is currently circulating among children and our elderly, becoming more and more vulnerable over time. In addition, the bar is closed. Moreover, with an online tournament we can also serve other players from other associations, who often cannot play at all because their playing area is closed.

You don’t have to play all rounds. There is no charge – even for non-members.

Register Now

Kind regards,

namens het bestuur
Hans Hoornstra
voorzitter schaakvereniging Maastricht.

Plaats een reactie

Wil je onze jeugd steunen?

Neem een veld op ons schaakbord!

Wil je ons steunen? De bijdrage zetten we in voor onze jeugd, met name de jeugdopleiding.
Voor 10 euro per jaar kun je een veld op ons schaakbord bezetten met daarop je naam, foto of (bedrijfs-)logo.
Wil je midden op het bord? Neem dan een van de centrumvelden (d4, e4, d5 en e5) á 25 euro per jaar.

Stuur een mail naar schaakverenigingmaastricht en we nemen contact op.

Winkel online, sponsor gratis de vereniging!

Online bestellen of boeken bij webwinkels als Bol, Coolblue, Thuisbezorgd, Zalando of Booking.com?
Klik altijd eerst op het logo hierboven om via SponsorKliks naar zo’n webshop te gaan. Of gebruik de SponsorKliks app.
Zo verdient u geld voor de vereniging met elke online aankoop – zonder dat het u ook maar iets extra kost!