Wat we bieden

Schaken in de Geusselt

Schaakvereniging Maastricht heeft twee clubavonden:

Op dinsdag van 19:45 – 24:00 uur: trainingen en toernooien voor senioren.

Op dinsdag van 18:30 – 19:45 uur jeugdschaak.

Op donderdag van 19:45 – 24:00 uur interne competitie.

Verder spelen we met 3 teams in de bondscompetitie (1 team in de KNSB-competitie en 2 teams in de LiSB-competitie).

We hebben een prachtige speelzaal waar je rustig en geconcentreerd kunt schaken. Na afloop kun je in de mooie, gezellige en sfeervolle bar natuurlijk een drankje nemen. Ons clublokaal is goed bereikbaar en er is een ruime parkeergelegenheid.

Wil je eens kennismaken, kom dan vrijblijvend enkele avonden mee schaken, dus zonder kosten of andere verplichtingen. Wel is het fijn als je het van tevoren laat weten dat je komt en kom s.v.p. op tijd, dan zorgen we ervoor dat je goed opgevangen wordt. Geef het even door aan de intern wedstrijdleider (voor contactgegevens: zie bestuur).

Onze clubavonden vinden het hele jaar plaats, met uitzondering van feestdagen en enkele weken in de zomervakantie. De clubavond biedt een interessante variatie aan competities, trainingen en toernooien. Het belangrijkste is de ‘normale’ interne competitie, waarbij zogenaamde ‘lange partijen’ worden gespeeld.