Standen en Paringen

Instructie online partijen starten: Alle spelers ontvangen een email ruim voor dinsdagavond met daarin instructie voor het handmatig starten van de partij. U ontvangt de chess.com naam van uw tegenstander inclusief instructie. Beide spelers dienen om 19:45 aanwezig te zijn op chess.com/live en de zwartspelers zullen een uitdaging versturen naar de witspelers. Voor nieuwe instromers en mensen die het niet lukt, neem telefonisch contact op met Tom Koolen (0612682160)!


Winkel online, sponsor gratis de vereniging!

Online bestellen of boeken bij webwinkels als Bol, Coolblue, Thuisbezorgd, Zalando of Booking.com?
Klik altijd eerst op het logo hierboven om via SponsorKliks naar zo’n webshop te gaan. Of gebruik de SponsorKliks app.
Zo verdient u geld voor de vereniging met elke online aankoop – zonder dat het u ook maar iets extra kost!