Na een ellenlange schaakperiode zonder fysieke schaakborden, komt ook de jeugd van Schaak Vereniging Maastricht sinds twee weken weer bijeen vanaf 18:30.
De eerste avond hebben Giel en Jelmer het opgenomen tegen de rest in twee simultanen, waar beiden bijna ongeschonden uit zijn gekomen ondanks het zware verweer van de rest. Deze week was het puzzeltijd, en hebben we weer een begin gemaakt met een interne competitie.
Deze periode zijn we ook begonnen met een nieuwe leiding: Esther heeft een stapje terug gedaan, maar blijft nog steeds actief. Ze wordt nu bijgestaan door Marc, Suzanne, Haysha en Bart.
Het bijhouden van de jeugd pagina´s is ook overgenomen van Helmer en Esther door Bart. Hebben jullie nieuws, of opmerkingen laat het dan vooral weten!