Enkele vragen over onze clubavond op donderdag, vul svp even het formulier in

Clubavond donderdag 10 februari jl.

Aan alle schaakvrienden,

Graag even een paar minuten aandacht voor onderstaand bericht over de clubavond op donderdag. Wil je enkele vragen op een formulier beantwoorden?

To all our chessfriends,

Please pay a few minutes attention to the message below about the clubnight on Thursday. Do you want to answer some questions?

Clubavond donderdag. Graag even jullie aandacht.

We hebben een goedlopende Interne Competitie met drie grote groepen. Maar we willen op onze clubavond ook graag iets bieden als je niet aan de Interne meedoet.
Bijvoorbeeld als je vrij bent voor de Interne, of als je misschien caféschaker of huisschaker bent en wil zien hoe het op een club gaat. We willen graag je interesse en voorkeuren weten. Beantwoord s.v.p. enkele vragen in ons formulier.
Klik op de hyperlink en je komt uit bij een formulier. Vul dit s.v.p. in, liefst zo snel mogelijk doch uiterlijk binnen 1 week. Het invullen kost je slechts enkele minuten tijd. Alvast dank voor je medewerking!

Clubnight Thursdag. Please your attention.

We have a well-run Internal Competition with three large groups. But we would also like to offer something on our clubnight if you don’t participate in the Interne, or if you are free for the Interne, or if you are perhaps a caféchessplayer or house chessplayer and want to see how things are going at a club.
We would like to know your interests and preferences. Please answer some questions in our form. Click on the hyperlink and you will see  a form. Please fill this in, preferably as soon as possible, but no later than 1 week. It will only take you a few minutes to fill in. Thanks!

Het formulier / the form

Voor het vragenformulier klik op onderstaande link / Click on the link below for the form:

Formulier

Plaats een reactie


Winkel online, sponsor gratis de vereniging!

Online bestellen of boeken bij webwinkels als Bol, Coolblue, Thuisbezorgd, Zalando of Booking.com?
Klik altijd eerst op het logo hierboven om via SponsorKliks naar zo’n webshop te gaan. Of gebruik de SponsorKliks app.
Zo verdient u geld voor de vereniging met elke online aankoop – zonder dat het u ook maar iets extra kost!